Automobili? nuoma

 

Įmonė savo veiklą pradėjo 2012 metais, tad galime pasigirti ilgamete patirtimi automobilių nuomos rinkoje. Šis ilgas periodas parodė mums jog tobulėjimui ir pažangai ribų nėra. Todėl siūlome Jums platų automobilių asortimentą, nuo mažo ekonomiško iki prabangaus, didelio šeimyninio automobilio. Siekiame maksimalių rezultatų, tam, kad mūsų klientų poreikiai būtų patenkinti. Nuolatos tobulėjame, dirbame su naujausiomis technologijomis, kuo jau spėjo įsitikinti esami mūsų klientai. Sparčiais ir užtikrintais žingsniais žengiame į žinomiausių automobilių nuomos įmonių dešimtuką, kas vienareikšmiškai skatina dirbti dar daugiau. Dirbame visuose Lietuvos oro uostuose, kaip Vilnius, Kaunas, Palanga ir netaikome jokių papildomų automobilio stovėjimo aikštelės mokesčių ir kt. išskyrus skirtingas automobilio atsiėmimo ir atidavimo vietas, ši paslauga Jums kainuos 30 Eur. Taip pat mūsų nuoma123 taškus rasite Šilutės, bei Marijampolės miestuose. Lojaliems klientams taikomos lanksčios nuolaidos, nereikalaujamas depozitas ir daug kitų privalumų, kadangi mes mėgstame ilgalaikį ryšį ir tai vertiname. Tikimės jog mūsų turimi automobiliai atitiko Jūsų lūkesčius, jeigu ne – susisiekite, bendraukime !


MES SIŪLOME:

1. Automobilius puikios techninės būklės už priimtiniausią kainą;
2. Trumpalaikę arba ilgalaikę automobilių nuomą;
3. Itin patogų automobilio paėmimą bet kuriuo paros metu, kadangi mūsų automobiliai aprūpinti nuotolinio atrakinimo sistema;
4. Nuomojamų automobilių paėmimą ir grąžinimą ne tik tuose pačiuose, bet ir skirtinguose nuomos punktuose Lietuvoje;
5. Pagalbą kelyje visomis savaitės dienomis 24 valandas per parą;
6. Atsiskaitymą Jums patogiu būdu: grynaisiais pinigais, bankiniu pavedimu, debetine ar kreditine kortele;
7. Kitas papildomas paslaugas (vaikiškų kėdučių, navigacijos sistemų nuomą).

 

SĄLYGOS:

DRAUDIMAS. Visi Nuoma123 siūlomi ir nuomojami automobiliai yra apdrausti privalomuoju transporto priemonių civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu nuomojamiems automobiliams, galiojančius šalyse  LTV,LV,EST.
KASKO draudimas nuomojamam automobiliui avarijos atveju – padengia nuostolius padarytus nuomojamam automobiliui, neatsižvelgiant kas yra avarijos kaltininkas.
NEATLYGINTINA BESĄLYGINĖ FRANČIZĖ – nuomojami lengvieji automobiliai nuo  0 - 500 Eur.
VAIRAVIMO APRIBOJIMAI NUOMOJAMIEMS AUTOMOBILIAMS: nuomojantis lengvuosius automobilius – reikalinga 2 metų vairavimo patirtis. Išvykimas į užsienį nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimo į užsienio šalį be nuomotojo leidimo, taikoma 1 300 Eur bauda.
RIDOS APRIBOJIMAI. Nuomojantis automobilį 3-jų dienų ar ilgesniam laikotarpiui ir važinėjant juo tik Lietuvos teritorijoje. Kitais atvejais – pagal susitarimą.

 

Rezervacija galima šiais būdais:
Tel.: +370 689 13 700
Messenger.: @nuoma123
Viber.: +370 689 13 700
El. paštu.: info@nuoma123.lt

Sprendimas: InfoFace
MastercardVisa
nuoma123.lt - patikimų automobilių nuoma | Privatumo politika | Nuomos taisyklės