Automobili? nuoma

Įmonė pradėjo veiklą 2012 m. Turime ilgametę patirtį automobilių nuomos rinkoje, siūlome gana platų automobilių asortimentą, didelį norą dirbti, tobulėti bei visada padėti savo klientams. Labai džiaugiamės, kad klientai mus vertina ir renkasi musų paslaugas. Mes dirbame su naujausiomis technologijomis ir tuo gali įsitikinti mūsų klientai kurie naudojasi teikiamomis paslaugomis. Mūsų įmonė žengia labai dideliais žingsniais link žinomiausių automobilių nuomos įmonių dešimtuko, dirbame visuose Lietuvos oro uostose, netaikome jokių papildomų oro uostu mokesčių išskyrus keičiant  gražinima kitame oro uoste taikomas 30Eur mokestis . Nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos, nereikalaujamas depozitas ir daug kitų privalumų. Siūlome įvairių modelių automobilius - pagal Jūsų poreikius.


MES SIŪLOME:

1. Automobilius puikios techninės būklės, už priimtiniausią kainą;
2. Trumpalaikę arba ilgalaikę automobilių nuomą;
3. Itin patogų automobilio paėmimą bet kuriuo paros metu, kadangi mūsų automobiliai aprūpinti nuotolinio atrakinimo sistema;
4. Nuomojamų automobilių paėmimą ir grąžinimą ne tik tuose pačiuose, bet ir skirtinguose nuomos punktuose Lietuvoje;
5. Pagalbą kelyje visomis savaitės dienomis 24 valandas per parą;
6. Atsiskaitymą Jums patogiu: grynaisiais pinigais, bankiniu pavedimu, debetine ar kreditine kortele;
7. Kitas papildomas paslaugas (vaikiškų kėdučių, navigacijos sistemų, nuomą).

 

SĄLYGOS:

DRAUDIMAS. Visi Nuoma123 siūlomi ir nuomojami automobiliai yra apdrausti privalomuoju transporto priemonių civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu nuomojamiems automobiliams, galiojančiu visoje Europoje.
KASKO draudimas nuomojamam automobiliui avarijos atveju – padengia nuostolius padarytus nuomojamam automobiliui, neatsižvelgiant kas yra avarijos kaltininkas.
NEATLYGINTINA BESĄLYGINĖ FRANČIZĖ – nuomojami lengvieji automobiliai 150-500 Eur.
VAIRAVIMO APRIBOJIMAI NUOMOJAMIEMS AUTOMOBILIAMS: nuomojantis lengvuosius automobilius – 1 metai. Išvykimas į užsienį nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimo į užsienio šalį be nuomotojo leidimo, taikoma 1 300 Eur bauda.
RIDOS APRIBOJIMAI. Nuomojantis automobilį 3-jų dienų ar ilgesniam laikotarpiui ir važinėjant juo tik Lietuvos teritorijoje. Kitais atvejais – pagal susitarimą.

 

Rezervacija galima šiais būdais:
Tel.: +370 689 13 700
Messenger.: @nuoma123
Viber.: +370 689 13 700
El. paštu.: info@nuoma123.lt

Sprendimas: InfoFace
MastercardVisa
nuoma123.lt - patikimų automobilių nuoma | Privatumo politika | Nuomos taisyklės