+370 689 13700
PradinisES projektai

ES projektai

UAB „Range of goods“ inovatyvių paslaugų naudojimas diegiant e. komercijos sprendimus

UAB „Range of goods“ įgyvendina projektą, kurio metu siekia optimizuoti savo veiklos produktyvumą diegiant integruotus klientų e. savitarnos sprendimus. Įmonė siūlo trumpalaikės arba ilgalaikės automobilių nuomos paslaugas. Projekto metu numatoma įdiegti klientų savitarnos sistemą, kuri padėtų išsinuomoti automobilį.  Klientai atvyksiantys į Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus galės teikiamomis paslaugomis naudotis sklandžiau ir efektyviau.

Planuojamas projekto rezultatas – sukurti ir įdiegti nauji skaitmeniniai klientų savitarnos sprendimai, kurie bus orientuoti į sklandesnį ir produktyvesnį įmonės paslaugų ir sistemų naudojimą. Įgyvendinus projektą bus išplėsta paslaugų prekyba internetu, dėl ko padidės pardavimų kiekiai ir pajamos.

Projektas finansuojamas UAB „Range of goods“ nuosavomis lėšomis ir Europos regioninės plėtros fondo kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė lėšomis pagal 2014 – 2020 m. Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 E. komercijos modelis COVID-19“. Iš Europos regioninės plėtros fondo projekto įgyvendinimui skirta 25 473,75 Eur.  

 

Projekto pavadinimas – E. komercijos modelio diegimas UAB ”Range of goods".

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2022.02.10 – 2023.02.15.

Nuoma oro uoste

Pasiimkite ir grąžinkite automobilį Palangos, Kauno arba Vilniaus oro uoste be jokio papildomo mokesčio!

Kasko draudimas

Visi automobiliai turi KASKO draudimą.

Nuplautas automobilis, pilnu kuro baku

Automobilį gausite nuplautą, bei su pilnu kuro baku.

El. paštu Viber Messenger Skambinti Rezervuoti